АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

ВІДШКОДУЄМО ЗБИТКИ ЗА НЕВИКОНАНІ РІШЕННЯ СУДУ

Якщо маєте судові рішення, які не були виконані державною виконавчою службою, - Ви маєте право відшкодувати всі збитки за рахунок держави. Допоможемо в цьому!

Статистика свідчить, що в Україні не виконуються близько 70% рішень національних судів. Це означає, що право українців на справедливий суд постійно порушується. Як правило, після отримання судового рішення на свою користь, Ви звертаєтесь до Державної виконавчої служби для примусового виконання такого рішення. Проте, після деякого часу, з різних причин та підстав, в тому числі, через неналежну роботу державних виконавців, виконавче провадження так і залишається невиконаним, а, що гірше, взагалі закривається виконавцем без його виконання.

Статистика свідчить, що робота органів виконавчої служби вкрай неефективна. Так, у 2013 році в органах ДВС знаходилося на виконанні понад 8 млн. справ на 440 млрд. грн. Середній відсоток стягнення становив – лише 4% або 20 млрд. грн. і якщо залишити виконання судового рішення напризволяще, як правило, такої участі чекає більшість судових рішень

Якщо Ви знайомі з такою ситуацією і вже потрапили в неї, пропонуємо не зволікати та діяти! Особливо важливо не пропустити встановлені законом строки на подання необхідних процесуальних документів та скарг, а також вчасно звернутись до суду.

Окремо звернемо Вашу увагу, що стягнення всіх завданих Вам збитків буде здійснюватися з державного бюджету, відтак Ви можете не турбуватись про фінансовий стан Вашого боржника і про те, чи зможе він виконати свої зобов’язання перед Вами.

У вас є правова можливість стягнути всі збитки, що були завдані бездіяльністю органів виконавчої служби, а ми професійно допоможемо Вам у вирішенні цього питання.

Ознайомтесь з ціновою пропозицією на вказану послугу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

Строки звернення до суду обмежені строками, які встановлені законом, тому незволікайте з прийняттям рішення, оскільки після пропуску цих строків суд може відмовити у розгляді Вашого позову.

Сплачені Вами кошти за наші послуги, підлягають компенсації за рахунок протилежної сторони по справі згідно закону ! Ціна вказана за супроводження справи у суді першої інстанції. Оплата здійснюється в гривні по курсу НБУ на дату виставлення рахунку. В окремих випадках, по факту отримання позитивного судового рішення на користь клієнта, може встановлюватись додаткова винагорода від фактично отриманої суми за рішенням суду. Розмір додаткової винагороди погоджується сторонами завчасно у договорі.

Позов:

від 300 USD

Супроводження в кожному засіданні:

від 35 USD

Актуальна цінова пропозиція!

Натисніть |Подобається fb| та отримайте гарантовану знижку!
Сплачені Вами послуги підлягають компенсації !

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ !Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович