АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

СТЯГНЕМО БОРГИ ЧЕРЕЗ СУД

Стягнемо заборгованість, борги по розпискам, інші борги через суд. Професійно та з відшкодуванням Ваших витрат за наші послуги!

ЯК СТЯГНУТИ БОРГ ЧЕРЕЗ СУД

Надаємо нашим клієнтам послуги адвоката з вирішення боргових справ. Якщо Ви потрапили у ситуацію коли сторона не виконує свої договірні обов’язки, ухиляється від сплати боргу, ухиляється від повернення боргу за розпискою, - звернувшись до нас Ви отримаєте професійну правову допомогу адвоката з вирішення боргових спорів.

ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО АДВОКАТА ПО БОРГОВИМ СПРАВАМ ДЛЯ СТЯГНЕННЯ БОРГУ

По-перше, це єдиний цивілізований спосіб вирішення Ваших боргових спорів.

По - друге, ми професійно надамо правову допомогу в суді, або проведемо досудове врегулювання, що дозволить уникнути Вам численних власних помилок, які можуть вкрай ускладнити вирішення спору, або зроблять його вирішення взагалі безперспективним. Настійливо не рекомендуємо користуватись "позовами з інтернету" та не вважати, що ці шаблонні позови допоможуть правильно вирішити Вашу справу.

Якщо ж Ви потрапили в таку ситуацію, пропонуємо не зволікати з вирішенням даного питання. Повязано це з обмеженими строками звернення до суду.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

Строки звернення до суду обмежені строками, які встановлені законом, тому не зволікайте з прийняттям рішення, оскільки після пропуску цих строків суд може відмовити у розгляді позову.

Сплачені Вами кошти за наші послуги, підлягають компенсації за рахунок протилежної сторони по справі згідно закону! Ціна вказана за супроводження справи у суді першої інстанції. Оплата здійснюється в гривні по курсу НБУ на дату виставлення рахунку. Після отримання позитивного судового рішення на користь клієнта, сплачується додаткова винагорода від фактично отриманої суми за рішенням суду. Розмір додаткової винагороди погоджується сторонами завчасно у договорі та не перевищує 17 % від фактично стягнутого на Вашу користь суми боргу.

Позов:

від 350 USD

Супроводження у кожному засіданні:

від 35 USD

Актуальна цінова пропозиція

Натисніть |Подобається fb| та отримайте гарантовану знижку!
Сплачені Вами послуги підлягають компенсації !

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ !Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович