АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

ПОНОВИМО НА РОБОТІ ЧЕРЕЗ СУД

Надаємо професійну допомогу з питань вирішення трудових спорів, поновлення на роботі через суд, скасування доган та в інших питаннях трудового права.

Якщо Вас звільнили з роботи не слід розцінювати дану ситуацію трагічно. Досить часто, з урахуванням чинності ще радянського Кодексу Законів про працю, який орієнтований на працівника та захист його прав і інтересів, вдається відстояти у судах права працівників. Крім того, як свідчить практика, роботодавцю, в багатьох випадках, практично неможливо виконати всі приписи закону особливо під час масових звільнень своїх працівників. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну правову допомогу з вирішення трудового спору.

ВАШІ ДІЇ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ

Якщо Вас звільнили з роботи, не зволікайте з вирішенням даного питання. Закон встановлює досить обмежені строки для звернення до суду (від одного місяця до трьох, як правило, залежно від ситуації). Пропонуємо відразу звертатись за консультацією до адвоката. Оптимально отримати таку консультацію не по факту звільнення, - а до нього. Це дасть Вам можливість уникнути власних помилок, які в майбутньому можуть негативно впливати на вирішення Вашого спору в суді.

ЯКІ НАСЛІДКИ ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ

По факту поновлення на роботі за рішенням суду, роботодавець має сплатити Вам всю суму середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу з моменту звільнення по дату поновлення на посаді. Крім того, по таких категоріях справ, суди, приймають рішення щодо компенсації моральної шкоди за рахунок роботодавця.

ЯК ПОНОВИТИСЬ НА РОБОТІ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ?

Пропонуємо послугу з судового вирішення трудового спору про поновлення на роботі. Ми правильно складемо позов, отримаємо необхідні дані від роботодавця, складемо потрібні для вирішення справи адвокатські запити, виконаємо розрахунки середнього заробітку, подамо позов до суду відповідно до встановлених правил та будемо супроводжувати розгляд позовної заяви під час судових засідань.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

Строки звернення до суду обмежені строками які встановлені законом, тому не зволікайте з прийняттям рішення, оскільки після пропуску цих строків суд може відмовити у розгляді позову.

Сплачені Вами кошти за наші послуги, підлягають компенсації за рахунок протилежної сторони по справі згідно закону! Ціна вказана за супроводження справи у суді першої інстанції. Оплата здійснюється в гривні по курсу НБУ на дату виставлення рахунку. В окремих випадках, після отримання позитивного судового рішення на користь клієнта, може встановлюватись додаткова винагорода від фактично отриманої суми за рішенням суду. Розмір додаткової винагороди погоджується сторонами завчасно у договорі.

Позов:

від 250 USD

Супроводження в кожному засіданні:

35 USD

Актуальна цінова пропозиція!

Натисніть |Подобається fb| та отримайте гарантовану знижку!
Сплачені Вами послуги підлягають компенсації !

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ !Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович