АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ознайомтесь з умовами оплати послуг адвоката.

Представництво у судах здійснюється за завчасно погодженою у договорі вартістю. В залежності від складності справи, обсягу наданих послуг, співрозмірності позовних вимог до вартості послуг та ряду інших обставин, завчасно погоджується розмір гонорару, який завжди є предметом обговорення та спільних домовленостей.

Вартість послуг з представництва у суді кожної інстанції (перша-апеляція-касація) формується виходячи з:

  • Підготовки позову (заперечень проти позову);

  • Представництва у кожному судовому засіданні;

  • Винагороди в розмірі, як правило, до 20 % від фактично отриманої грошової суми Клієнтом. Така винагорода сплачується виключно при позитивному вирішенні спору і після отримання коштів Клієнтом.

Основний гонорар за супроводження справи у суді сплачується, як правило, лише по факту позитивного судового рішення на користь клієнта.

Звертаю також увагу на можливість компенсації Ваших витрат на послуги адвоката у судовому процесі за рахунок іншої сторони по справі (сторони яка "програла" справу). Більш детально Ви можете ознайомитись з умовами та правилами такої компенсації у статті "Як відшкодувати витрати на адвоката?".

Розрахунки за надані послуги проводяться на підставі укладеного договору та офіційно оплачуються в гривні на розрахунковий рахунок адвоката, при оплаті Клієнту видаються всі розрахункові документи.

Всі заявлені на цьому сайті ціни в іноземній валюті є еквівалентом вартості послуг які оплачуються виключно в гривні.Теги публікації: цена на услуги адвоката Киев, адвокат киев цена, стоимость услуг адвоката киев, тарифы адвоката киев раздел имущества, цена услуг адвоката наследство, цена услуг адвоката недвижимость, цена услуг адвоката раздел имущества, цена услуг адвоката алименты цена адвокат киев, тарыфы на услуги адвокатов в Киеве, стоимость развода в Киеве, цена расторжения брака адвокат, трудовые споры адвокат цена, взыскать долг цена, хозяйственные споры цена, обжаловать штраф в суде цена.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
| показати всі пропозиції

ВІДШКОДУЄМО ЗБИТКИ ЗА НЕВИКОНАНІ РІШЕННЯ СУДУ

Актуальна цінова пропозиція!

Позов:

від 300 USD

Супроводження в кожному засіданні:

від 35 USD

Якщо маєте судові рішення, які не були виконані державною виконавчою службою, - Ви маєте право відшкодувати всі збитки за рахунок держави. Допоможемо в цьому!

Детальніше про послугу...

ПОВЕРТАЄМО ДО 600 ЄВРО ЗА СКАСУВАННЯ АВІАРЕЙСУ !

Актуальна цінова пропозиція

Позов:

від 150 USD

Супроводження в кожному засіданні:

35 USD

Якщо у Вас виникли проблемі під час повітряної подорожі, такі як: відмова у перевезенні, скасування рейсу, викрадення, пошкодження багажу, інше - допоможемо професійно їх вирішити.

Детальніше про послугу...

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ПІДПРИЄМЦІВ У СУДАХ

Актуальна цінова пропозиція!

Позов:

від 500 USD

Супроводження в кожному засіданні:

70 USD

Професійно надаємо юридичні послуги у судах для підприємств та підприємців. Господарські, адміністративні, трудові та інші справи. Компенсуємо Ваші витрати !

Детальніше про послугу...

Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович