АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Як правильно оформити оренду автомобіля між працівником та підприємством

Поширена практика, коли підприємство отримує в оренду автомобіль у фізичної особи, при цьому, бажаючи економити на нотаріальних послугах, сторони уникають посвідчення такого договору у нотаріуса. Дізнайтесь про наслідки такого порушення та як їх уникнути.

Відповідно до статті 799 Цивільного кодексу України договір найму транспортного засобу укладається у письмовій формі. Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню. У разі недодержання сторонами вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору такий договір є нікчемним. (стаття 220 Цивільного кодексу). Тобто такий договір не створює юридичних наслідків, для сторін такого договору.

Остання судова практика також підтверджує вказані приписи закону. Адміністративні суди відмовляють позивачам (підприємствам) які намагаються оскаржувати податкові повідомлення-рішення ДПІ в яких податкова не погоджується з віднесенням до витрат підприємства коштів що були сплачені підприємством за такими договорами.


Тег публікації: Як правильно оформити оренду автомобіля між працівником та підприємством

Тег консультації: Податки. Податкові спори

28.08.2017


ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!
ТА ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+38 067-882-98-42

Працюємо: Пн - Пт 9-00 - 19-00

Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович