АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дарування, продаж боржником свого майна під час виконання судового рішення може бути визнана судом незаконною

Досить часто трапляються ситуації, коли боржник, дізнавшись про стягнення з нього заборгованості, вчиняє дії які спрямовані на фіктивне позбавлення свого майна, наприклад дарує чи формально продає майно своїм родичам чи знайомим з метою уникнення сплати боргу. Як попередити незаконні дії боржника та гарантувати виконання Вашого судового рішення дізнайтесь далі.

Остання судова практика Верховного Суду України, дає можливість стягувачам захистити свої права та оскаржити в суді подібні договори та дії боржника, тим самим гарантувати залишення майна у боржника та виконання судового рішення за рахунок цього майна.

Суд звернув увагу, що при вирішенні таких спорів необхідно перевіряти чи знав боржник про судове рішення про стягнення боргу, чи знав боржник про відкриття виконавчого провадження, чи було арештоване майно боржника постановою державного виконавця.

Якщо Ви вже отримали судове рішення на Вашу користь - здійснюйте контроль виконання цього рішення та звертайтесь до виконавчої служби з заявою про накладення арешту на майно боржника до повного виконання судового рішення. У випадку якщо боржник ухиляється від виконання рішення, а державний виконавець не поспішає виконувати свої посадові обов’язки – звертайтесь з відповідною скаргою на державного виконавця.

Якщо Ви отримали постанову від виконавчої служби яка для Вас є сумнівною щодо її правомірності – Ви маєте право її оскаржити, при цьому, завжди слід пам’ятати, що строки звернення з такою скаргою обмежені і становлять, 10 днів з моменту її отримання або коли Ви дізнались про порушення свого права, а сама скарга має відповідати вимогам закону України «Про виконавче провадження».


Тег публікації: Як оскаржити договір дарування в суді

Тег консультації: Виконавча служба. Виконання судових рішень.

30.08.2017


ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!
ТА ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

+38 067-882-98-42

Працюємо: Пн - Пт 9-00 - 19-00

Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович