АДВОКАТ

ДАНИЛЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

cal_info

Консультація безкоштовна!

Телефонуйте зараз!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дарування, продаж боржником свого майна під час виконання судового рішення може бути визнана судом незаконною

Досить часто трапляються ситуації, коли боржник, дізнавшись про стягнення з нього заборгованості, вчиняє дії які спрямовані на фіктивне позбавлення свого майна, наприклад дарує чи формально продає майно своїм родичам чи знайомим з метою уникнення сплати боргу. Як попередити незаконні дії боржника та гарантувати виконання Вашого судового рішення дізнайтесь далі.

30.08.2017

Як правильно оформити оренду автомобіля між працівником та підприємством

Поширена практика, коли підприємство отримує в оренду автомобіль у фізичної особи, при цьому, бажаючи економити на нотаріальних послугах, сторони уникають посвідчення такого договору у нотаріуса. Дізнайтесь про наслідки такого порушення та як їх уникнути.

28.08.2017

Як отримати до 600 Євро за скасування авіарейсу або відмову у перевезенні?

Якщо у Вас виникли проблеми з перевезенням повітряним транспортом, такі як затримка, скасування рейсу, відмова в перевезенні або у Вас викрали чи пошкодили багаж, - дійте! Закон на Вашому боці, а ми допоможемо правильно вирішити Ваші проблеми з авіакомпаніями та аеропортами. Дізнайтесь про свої права та можливі компенсації.

26.08.2017

Учасник товариства може оспорити в суді договір, укладений товариством

Учасник, акціонер Товариства може оспорити в суді договір, укладений товариством, якщо обґрунтує свої позовні вимоги порушенням його корпоративних прав.

25.08.2017

Як відшкодувати витрати на адвоката?

У відповідності до норм Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства, Господарського кодексу та Закону України «Про адвокатуру», сторона у судовій справі, на користь якої ухвалено судове рішення, має право на відшкодування витрат на правову допомогу. Як відшкодувати такі витрати дізнайтесь далі.

01.01.2017

Pragma No-cache

Copyright © 2011- 2018

Адвокат Данилюк Дмитро Володимирович